Zwerfvuil-opruimactie 2024

Gepubliceerd op 25 februari 2024 om 19:47

Op zaterdag 16 maart aanstaande organiseert Kernachtig Groesbeek weer een zwerfvuil-opruimactie. Dankzij vele inwoners, als Wijkheld of gewoon als betrokken buurtbewoner, wordt onze leefomgeving steeds schoner!

Als politieke partij vinden wij het belangrijk dat we niet alleen in de politieke arena actief zijn met het besturen van onze gemeente. Op deze zaterdag steken we met z’n allen de handen uit de mouwen om ons dorp nog schoner te maken. Iedereen is van harte welkom om mee te doen!

 We verzamelen tussen 10.15 en 10.30 uur bij het gemeentehuis en gaan daarna in diverse windstreken erop uit. De afsluiting is tussen 12.30 en 13.00 uur waarbij we onder het genot van een broodje en wat te drinken terugkijken op alle opgedane ervaringen! De gemeente zorgt voor de knijpers en de afvalzakken en haalt aan het eind van de tocht de afvalzakken weer op.

Doe je mee? Meld je even aan bij onze secretaris: info@kernachtiggroesbeek.nl 

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.